Koduleht ajutiselt suletud

Kodulehe avamiseks palun võtke ühendust Elitec’i klienditoega või saatke meile kiri

• telefon: (+372) 65 65 64 6
• info[at]elitec.ee

Web site is temporarily not available

To activate website please contact the Elitec costomer service or send us a message

• phone: (+372) 65 65 64 6
• info[at]elitec.ee

Login
Ostu-müügitingimused
1. Tingimused
1.1. Tingimused kehtivad kõigi isikute ja ostukeskkonna ilumarket.ee (edaspidi e-pood) omanik E.Mi Estonia OÜ vahel  e-poe vahendusel toodete ostmisel tekkivate õigussuhete kohta.
1.2. Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad  e-poe toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.

2. Hinnad
2.1.Kõik hinnad sisaldavad Eesti Vabariigi käibemaksu 20%.

3. Tellimuse vormistamine
3.1. Esmalt palume Teil vormistada ennast meie e-poe kliendiks kasutades selleks Logi sisse linki liikudes sellelt edasi Olen uus registreerimata kasutaja ja täita kõik kohustuslikud väljad (tähistatud tärniga).
3.2. Kui tegemist on juriidilise isiku või füüsilisest isikust ettevõtjaga, siis palume täita ära ka kõik väljad Firma andmete all. Seejärel saate oma andmed salvestada kasutades selleks välja Uuenda kontaktandmed.
3.3. Kui elate Euroopa Liidu ühes liikmesriigis ja olete juriidiline isik või füüsilisest isikust ettevõtja ja teil on käibemaksukohulase number, siis palun märkige oma number kommentaari lahtrisse. ( see tagab Teile käibemaksuvaba müügi).
3.4. Kõigile EL-i liikmesriikide eraisikute ostudele e-poe vahendusel laieneb Eesti Vabariigi käibemaks.
3.5.Kui olete korduvkasutaja, siis Teie andmed on e-poes salvestatud ja Teil piisab oma konto avamiseks ainult e-maili aadressi ja salasõna sisetamisest.
3.6. Nüüd oletegi valmis, et alustada e-poes ostlemist. Selleks avage ribamenüüst E-pood ning valige kategooria. Kui olete leidnud endale sobiliku toote, siis kasutage välja Lisa ostukorvi ning kodulehel paremasse nurka ilmub teie ostukorv, mis näitab teie ostu hetkelist rahalist suurust.
3.7. Kui soovite seda toodet osta rohkem kui üks ühik, siis asendage ostukorvis välja Kogus all number 1 (vaikimisi ostate alati ühe toote) sellise numbriga, millises koguses seda toodet soovite (näiteks 2, seega saate seda toodet 2 tk või komplekti). Peale muudatuse sisseviimist tuleb selle tegevuse kinnitamiseks kasutada välja Värskenda ostukorv.
3.8. Kui soovite jätkata ostlemist, siis liikuge jälle E-pood menüüsse ja hakake uuesti tooteid valima.
3.9. Kui selgub, et toode, mille lisasite ostukorvi on vale või teile mittesobilik, siis on võimalik ta ostukorvist eemaldada kasutades selleks ostukorvis toote taga olevat nuppu “Eemalda”
3.10. Kui olete enda tellimuse jaoks vajalikud tooted välja valinud, siis järgneb ostukorvis tellimuse kohaletoimatamise viisi valimine
3.11. Tellimuse kohalesaatmise kulud tasub E.Mi Estonia OÜ Eesti siseste pakkide eest kui tellimuse väärtus on 60 EUR või enam. Kui tellimuse summa ulatub 60 EUR’ni, siis  e-poe ostukorv näitab kliendile automaatselt, et kohaletoomisekulud on 0 EUR
3.12. Kohaletoomise viisi valimisel palume olla ostukorvis väga tähelepanelik kohaletoimetamise piirkonna määratlemisel, kuna sellest sõltub kohaletoimetamise kulude hindamine.
3.13. Kui olete enda jaoks vajalikud tooted ja kohaletoimetamise viisi välja valinud, siis järgneb tellimuse vormistamine, mida alustate vajutades väljale Vormista tellimus.
3.14. Kui andmed Teie kohta on kõik õiged, siis vajutage väljale Tellimuse vormistamine. Seejärel saate e-poe automaatvastuse oma arvuti ekraanile ja e-posti aadressil, mis kinnitab, et E.Mi Estonia OÜ on teie tellimuse kätte saanud.
3.17. Toodete müügileping loetakse sõlmituks arvates tellimuskinnituse järgi tasumisele kuuluva summa laekumisest E.Mi Estonia OÜ arvelduskontole.

4. Tellimuse eest tasumine
4.1. Toodete eest saate tasuda tellimuse kinnituse alusel (3 päeva jooksul)
4.2. Arve saadetakase Teile koos tellitud kaubaga.
4.3. Teie tellimus tühistatakse juhul kui Te ei ole 3 päeva jooksul ostusummat tasunud.

5. Toodete kohaletoimetamine ja üleandmine
 5.1. Kui tellimuse kinnituse eest tasumine laekub E.Mi Estonia OÜ arvelduskontole tööpäeviti (E-R) enne või hiljemalt kella 14.00. siis teie tellimus edastatakse postikullerile sama päeva pärastlõunal.
5.2. Kui olete Euroopa Liidu liikmesriigist ja kasutasite Eesti Posti rahvusvahelist tähtmaksikiri teenust (tellimuse maksimaalne kaal ei tohi ületada 2 kg), siis kaup läheb teele lennupostiga ja peaks jõudma olenemata sihtriigist vastavalt EL’i postiteenuste direktiivile saajani kuni 10 tööpäeva jooksul peale kauba teele panemist. Rahvusvaheline tähtmaksikiri väljastatakse saajale allkirja vastu. Väljastamiseks jäetakse saaja postkasti postisaadetise saabumise teade, mille alusel väljastatakse saadetis saajale teatel kirjas olevast postiasutusest. Tähtmaksikirja saadetist on võimalik jälgida.
5.3. Kui olete Euroopa Liidu liikmesriigist ja kasutasite Eesti Posti Rahvusvahelist tähitud standardpaki teenust (paki kaal 0-20 kg), siis kauba saatmiseks kasutatakse lennuposti ja peaks jõudma saajani olenemata sihtriigist vastavalt EL’i postiteenuste direktiivile saajani kuni 10 tööpäeva jooksul. Rahvusvaheline tähitud standardpakk väljastatakse saajale allkirja vastu. Väljastamiseks jäetakse saaja postkasti postisaadetise saabumise teade, mille alusel väljastatakse saadetis saajale teatel kirjas olevast postiasutusest. Tähitud standardpaki saadetist on võimalik jälgida.
 
6. Tellimuse tühistamine ja toodete tagastamine
6.1. Teil on õigus peale tellimuse eest tasumist, kuid enne toodete kohaletoimetamist oma tellimus tühistada (tavaliselt postitame 2-12 tunni jooksul), saates  e-poe elektronposti aadressile info@ilumarket.ee vastavasisulise teate koos tellimuse kinnituse numbriga ja oma arvelduskonto numbriga või helistate E.Mi Estonia OÜ kontakttelefonil +372 5807 6768.
6.2. Peale toodete kättesaamist on Teil 15 päeva aega toodetega tutvumiseks. Kui ostetud kaup Teile mingil põhjusel ei sobi, siis on Teil võimalus 15 päeva jooksul toode või tooted tagastada või välja vahetada muu toote või toodete vastu saates  e-poe elektronposti aadressile info@ilumarket.ee vastavasisulise teate koos tellimuse kinnituse numbriga ja oma arvelduskonto numbriga või helistate E.Mi Estonia OÜ kontakttelefonil +372 5807 6768. E,Mi Estonia OÜ kosmeetikatooteid saate tagastada või välja vahetada ainult juhul kui toode on kasutamata ja originaalpakendis.
6.3. Toodete tagastamise korral punktis 6.2. sätestatud juhul tagastatakse Teile ostu eest tasutud summa (kaasaarvatud kauba saatmise kulud) 30 päeva jooksul arvates tagastamise soovi kohta teate saamisest. Klient kannab toote või toodete tagastamisega seotud kohaletoimetamise kulud kuni 6 EUR ulatuses.

7. Nõuetele mittevastavate toodete tagastamine
7.1. E.Mi Estonia OÜ vastutab toodete nõuetele mittevastavuse eest, mis ilmnevad 2 aasta jooksul arvates toodete Teile üleandmisest.
7.2. E.Mi Estonia OÜ ei vastuta:
1) Teie süül toote halvenemise/kahjustumise eest 
2) Puuduste eest, mis on tekkinud toote mittekorrapärase kasutamise korral
3) Toote normaalse füüsilise kulumise eest tavalise kasutamise korral
7.3. Toote nõuetele mittevastavuse korral on Teil õigus nõuda toote asendamist nõuetele vastava toote vastu või taganeda tellimusest ja tagastada toode E.Mi Estonia OÜ kulul.

8. Muud tingimused
8.1. Kõiki  e-poe külastamise ja ostude sooritamise käigus teatavaks saanud kliendi isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot.
8.2. Käesolevates tingimustes eraldi lahendamata küsimustes lähtutakse Eesti Vabariigis kehtivatest õigusaktidest.