Eesti English Русский

Base One Paint Gel

Epood > Professionaalsed tooted küünetehnikule Silcare > Base One Paint Gel

Täiuslik geelide komplekt küünte kujundamiseks Base One värvigeelid - see on 20  tooni sügava ekspressiivse pigmendiga. Omab paksu konsistentsi ja on  valmis toode, mis annab hea katte ning sobib paljudele küünedisaini tehnikatele, näiteks one stroke ja  Zhostovo tehnikatele. Nende geelide abil saate teha unikaalseid kaunistusi. Base One värvi geeliga on teie küüned alati ideaalsed.
Base One värvigeeli  iseloomustab kõrge vastupidavus mehaanilistele kahjustustele, geelid ei valgu laiali, ei lagune ja intensiivne pigment tagab ideaalse kattekihi.
Base One värvigeeli geelid jätavad kerge dispersioonikihi, mis sobib ideaalselt fooliumiga disainimiseks ja mida kantakse juba kuivanud mustrile. Base One värvigeeli võib kanda UV geelidele ja geelilakidele.
Kirjeldus:
* suurepärane pigmentatsioon
* ideaalne kattuvus
* omab dispersioonikihti
* paks konsistents
Kasutusmeetod: eelnevalt ettevalmistatud küüntel on vaja pisut geeli kanda peene pintsliga ja luua disain. Geel kuivab 2 minutit 36W UV lambis või 30 sekundit LED-lambis.  Geeli abil saate luua kolmemõõtmelisi kaunistusi. Selleks tuleb kasutada mitut õhukest kihti vahepealsete kuivatustega. Kõige lõpus eemaldage kleepuv kiht..